Ghazal kilpnäärme

Ghazal kilpnäärme, mis on tuntud ka kui musta sabaga Baghazal, Reem nagu ta araablased, Pärsia ja hirved on hirved, et elab alal, Kesk- ja Lääne-Aasias, sealhulgas osa Iraani ja edela Pakistan ja Gobi kõrb, lisaks Araabia poolsaarel ja Edela-Aasia tüüpi.
Neid loomi nimetatakse Baghazlan kilpnäärme tõttu punnis kaela ja kõri meestel paaritumise ajal, kuid see ei ole Bulge armor Drkie reaalne seostada tingitud inflatsiooni kilpnääre. Tuleb märkida, et REM on ka antud nimetus muud tüüpi hirved, elavad Põhja-Aafrikas.
Oli kodu hirved kilpnäärme jookseb varem lõunast Araabia poolsaare vahel Jeemen, Saudi Araabia, Omaan, Araabia Ühendemiraadid, Türgi, Iraan, Iraak, Afganistan, Pakistan, Kaukaasia, Kesk-Aasia, endise Nõukogude (Türkmenistan, Tadžikistan, Usbekistan, Kasahstan) ja Lääne-Hiina ja kuni Lõuna-Mongoolias. Kuid see kodu on suuresti vähenenud, sest alguses kahekümnendal sajandil, ja see on hirved nüüdseks väljasurnud paljudes riikides nagu Gruusia, Iraak, Kuveit, Süüria ja Jeemen, kui nad on väljasuremise äärel Jordaania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Translate »